Specjalista ds. kadr i płac (branża graficzna)

Warszawa, mazowieckie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Prowadzenie kompleksowej obsługi kadrowo-płacowej przy wsparciu doświadczonego specjalisty
  • Przygotowanie dokumentacji oraz rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, GUS, US
  • Sporządzanie raportów, analiz kadrowo-płacowych na wewnętrzne potrzeby firmy
  • Obsługa benefitów pozapłacowych
  • Merytoryczne wsparcie zespołu

Wymagamy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobrej znajomości zasad kalkulacji wynagrodzeń
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu PDOF, ubezpieczeń społecznych oraz prawa pracy
  • Znajomości programu Comarch ERP Optima (znajomość programu Płatnik będzie dodatkowym atutem)
  • Doskonałej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, śniadania codziennie, świeże owoce w biurze)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Oferta dotyczy pracy stałej.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja