Specjalista ds. Kadr i Analiz HR

Trakcja PRKiI S.A.

Warszawa, mazowieckie

Wizję zmieniamy w rzeczywistość
Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo - płacowej;
  • przygotowanie umów, aneksów, świadectw pracy oraz zaświadczeń;
  • naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac;
  • prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, wynagrodzeń i zasiłków chorobowych;
  • analiza danych i przygotowywanie cyklicznych raportów dot. wynagrodzeń i benefitów;
  • monitorowanie kluczowych wskaźników HR;
  • kontrola ważności badań lekarskich i szkoleń BHP.

Wymagania

  • min. 2 - letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac;
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • bardzo dobrą znajomość metody analiz danych;
  • masz praktyczną wiedzę z zakresu rozliczania czasu pracy;
  • zaawansowaną znajomość MS Office, w szczególności Power Point oraz MS Excel, mile widziana znajomość Visual Basic;
  • posiadasz doświadczenie w pracy w systemie klasy ERP;
  • umiejętności analityczne;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, sumienność i dokładność;
  • komunikatywność i umiejętność budowania relacji;
  • umiejętności planowania i organizacji pracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży;
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego;
  • Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.