SPECJALISTA DS. KADR I ADMINISTRACJI R50/1464-737/20

CENTRUM OPIEKI NAD DZIECKIEM WE WŁOCŁAWKU

Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1463

Obowiązki:

- prowadzenie akt osobowych, sporządzenie umów o pracę, aneksów, porozumień i wypowiedzeń umów o pracę oraz cywilnoprawnych, wystawianie świadectw pracy itp.;
- prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich itp., naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac;
- sporządzenie i rozliczanie umów cywilno-prawnych/umowy o dzieło, umowy zlecenia/;
- stała obsługa programu kadrowo-płacowego;
- prowadzenie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS, sporządzanie rozliczeń z ZUS z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych/praca w programie Płatnik/;
- prowadzenie ewidencji i rozrachunków dotyczących podatku dochodowego od osób fizycznych, sporządzanie raportów i sprawozdań GUS wymaganych przepisami;
- przygotowywanie przelewów w obszarze kadrowo-płacowym z wykorzystaniem programu kadrowo-płacowego oraz bankowości elektronicznej;
- kontrola terminowości oraz prowadzenie ewidencji szkoleń bhp oraz badań medycyny pracy;
- udzielanie wyjaśnień pracownikom w zakresie spraw kadrowo-płacowych, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, prowadzenie korespondencji zewnętrznej w zakresie spraw kadrowo-płacowych;
- współpraca w zakresie rekrutacji pracowników na wakujące stanowiska, organizowanie naborów i prowadzenie dokumentacji z tym związanej;
- prowadzenie spraw związanych z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych pracowników;
- prowadzenie dokumentacji Dyrektora Centrum w pełnym zakresie/w tym redagowanie pism i zarządzeń;
- rejestrowanie korespondencji przychodzącej do Centrum i przekazywanie jej Dyrektorowi;
- regulowanie płatności wynikających ze zobowiązań/przelewy;
- opieka nad Archiwum Centrum.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Zawód:

  • Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)

Pozostałe wymagania:

  • obywatelstwo polskie z zastrzeżeniem art.11 ust.2 i 3 ustawy o pracownikach samorządowych; pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych; niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwa skarbowe; wykształcenie wyższe; 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku; znajomość przepisów: prawa pracy, płacowych, ZUS w zakresie ubezpieczeń społecznych, podatkowych dotyczących podatku od osób fizycznych, postępowania administracyjnego

Miejsce pracy: Żytnia 55, 87-800 Włocławek, powiat: m. Włocławek, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: list motywacyjny; życiorys; kopie dokumentów poświadczających wymagane: doświadczenie, staż pracy, posiadane kwalifikacje; kwestionariusz osobowy, którego wzór stanowi załącznik do ogłoszenia (dostępny na stronie BIP); oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych; oświadczenie o korzystaniu w pełni praw publicznych i o braku prawomocnego skazania za przestępstwo popełnione umyślnie; aktualne/ważne 3 miesiące od dnia wydania/zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań na stanowisku specjalisty ds. kadr i administracji; oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z prowadzonym naborem na stanowisko specjalisty w Centrum Opieki nad Dzieckiem we Włocławku przy ul. Łubnej 17

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy