Specjalista ds. Jakości

Talent Partners

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - renomowanej, intensywnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

Miejsce pracy: Żory

Nr ref. SJ/18

Najważniejsze obowiązki:

  • koordynacja Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością w zakładzie,
  • współpraca w firmach zewnętrznych (doradztwo, certyfikacja) w zakresie budowy zintegrowanego systemu zarządzania,
  • aktywny udział w audytach stron trzecich (certyfikacja),
  • rozwijanie świadomości pro-jakościowej i pro-środowiskowej w organizacji,
  • współpraca i wsparcie dla wszystkich działów przy tworzeniu dokumentacji systemowej,
  • analiza i weryfikacja dokumentów pod kątem zgodności ze standardami firmy i Zintegrowanymi Systemami Zarządzania,
  • współpraca i wsparcie systemów zarządzania w celu integracji systemów środowiskowych i operacyjnych w firmie,
  • aktywny udział w audytach,
  • tworzenie raportów i analiz dla Zespołu Zarządzania Jakością Korporacyjną,
  • udział w Globalnym Programie Audytów IMS.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu inżynierii jakości, zarządzania jakością lub pokrewne,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z procesami i systemami zarządzania jakością w zakładzie produkcyjnym w branży automotive,
  • doświadczenie w rozwoju zintegrowanego systemu zarządzania zgodnie z ISO TS 16949 i ISO 14001,
  • bardzo dobra znajomość standardów jakości w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość narzędzi jakościowych (PPAP, SPC, MSA, APQP i CP, FMEA, 8D),
  • umiejętności organizacyjne,
  • umiejętność pracy w zespołach interdyscyplinarnych (także międzynarodowych),
  • umiejętności kontrolne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju i awansu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości