Opis stanowiska pracy

CUSTO POL SA czołowy producent dywaników oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych w Europie. 15 lat doświadczenia na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider w kategorii dywaniki tekstylne oraz PCV.

Specjalista ds. jakości

Miejsce pracy: Wykroty (pow. bolesławiecki)

Opis stanowiska:

Praca na tym stanowisku będzie polegała na:

  • tworzeniu i aktualizacji dokumentacji,
  • monitorowaniu wskaźników jakości,
  • wprowadzaniu i nadzorowaniu działań korygujących i zapobiegawczych,
  • udziale w działaniach prowadzących do poprawy jakości,
  • udziale w zarządzaniu reklamacjami klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość wymagań IATF 16949
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym jak i europejskim,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Prezentacja firmy

PRODUCENT DYWANIKÓW I POKROWCY SAMOCHODOWYCH

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji