Specjalista ds. jakości

Środa Śląska, dolnośląskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowego koncernu zajmującego się wytwarzaniem oraz dystrybucją produktów leczniczych poszukujemy Specjalisty ds. jakości odpowiedzialnego za przeprowadzanie cyklicznych rewalidacji procesu sterylizacji tlenkiem etylenu, zgodnie z ISO 11135. Ponadto na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za procesy towarzyszące - ewaluacja produktów do profili cyklu sterylizacji, udział w procesie zmian.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku - w zakresie walidacji procesów sterylizacji
  • wykształcenie mikrobiologiczne
  • znajomość zagadnień i standardów związanych z procesem sterylizacji (ISO 11135)
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Doświadczenie w zakresie Systemów Zarządzania Jakością - mile widziane
  • Mile widziana znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 13485

Nasz klient zapewnia:

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, realne perspektywy rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do Multisport, karnetów na imprezy rozrywkowo-kulturalne, paczki dla dzieci, wczasy pod gruszą itp.)
  • prywatną opiekę medyczną
  • bezpłatne kursy języka angielskiego
  • przyjazne stanowisko pracy
  • elastyczne godziny pracy
  • Home office

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe doktoranckie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji