Opis stanowiska pracy

- Zapewnianie jakości podczas wdrażania nowych projektów na wszystkich etapach realizacji

- Opracowywanie procedur jakościowych oraz nadzór nad ich przestrzeganiem

- Wykonywanie dokumentacji jakościowej oraz administrowanie repozytorium dokumentacji w ramach systemu zarządzania jakością

- Przeprowadzanie audytów wewnętrznych na zgodność z normami ISO, audytów dostawców oraz inspekcji

- Nadzorowanie i monitorowanie prac zespołu oraz firm podwykonawczych pod kątem spełnienia wymagań jakości

- Nadzór nad realizacją działań zapobiegawczych i korygujących oraz wdrażania metod ciągłego doskonalenia w obszarze jakości

- Czuwanie nad dostosowaniem systemu zarządzania jakością do wymagań klienta

- Identyfikowanie i analiza KPI

- Prowadzenie analiz, raportów i sprawozdawczości

- Współpraca z centralą w Hiszpanii

Wymagania

- Wykształcenie wyższe techniczne

- Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

- Umiejętność tworzenia procedur oraz prowadzenia dokumentacji jakościowej

- Znajomość normy zarządzania jakością ISO 9001

- Umiejętność analizy danych oraz ryzyka

- Biegła znajomość pakietu MS Office

- Dobra znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego

- Umiejętność szybkiego i zdecydowanego reagowania na powstałe niezgodności

- Doskonała organizacja pracy, wysoka kultura osobista oraz umiejętność otwartej komunikacji

Prezentacja firmy

Alumbrados Viarios jest międzynarodową wiodącą firmą w branży ITS, reali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Kontrola jakości