Specjalista ds. Jakości

Żabka Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

To my, Żabka Polska! Tworzymy sieć sklepów, które codziennie ułatwiają życie milionom Polaków. To ogromne przedsięwzięcie, szczególnie, że mamy apetyt na dalszy rozwój i innowacyjne rozwiązania. U nas weźmiesz udział w nowatorskich projektach, rozwiniesz swoje umiejętności i zdobędziesz doświadczenie w firmie, która z rozmachem wkracza w epokę digitalu!

Miejsce pracy: Poznań

Twoje zadania:

  • planowanie, przeprowadzanie i raportowanie audytów
  • przeprowadzanie testów sensorycznych produktów
  • rozpatrywanie reklamacji
  • współpraca z laboratoriami
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu HACCP
  • wdrażanie, rozwój oraz kontrola jakości produktów marki własnej

Oczekujemy od Ciebie:

  • 3-letniego doświadczenia w pracy w dziale kontroli jakości (mile widziane doświadczenie w pracy z markami własnymi)
  • znajomości systemów HACCP oraz ISO 22000
  • wiedzy z zakresu prawa żywnościowego
  • 2-letniego doświadczenia audytorskiego
  • praktyki w zastosowaniu testów sensorycznych
  • czynnego prawo jazdy kat. B
  • dobrej (komunikatywnej) znajomości jęz. angielskiego
  • doskonałej organizacji czasu pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę indywidualnego rozwoju zawodowego
  • wparcie ze strony ciekawych i wymagających współpracowników
  • nowoczesne warunki pracy i niezbędne narzędzia
  • atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".