Specjalista ds. Jakości

Gi Group Poland S.A.

Płońsk, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Płońsk

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji świeżych, ciętych i pakowanych warzyw zatrudnimy na stanowisko:

Miejsce pracy - Zdunowo/ k.Plońska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrolowanie jakości surowców, wyrobów gotowych oraz opakowań. Czynny udział w procesach reklamacyjnych
  • udział w procesie analizy reklamacji wyrobów gotowych oraz nadzorowanie działań korygujących/ zapobiegawczych, będących ich wynikiem
  • nawiązywanie kontaktu z klientem/konsumentem w celu wyjaśnienia i zamknięcia reklamacji, aktualizacja bazy danych dotyczących reklamacji, wsparcie w aktualizacji statystyk reklamacyjnych
  • nadzorowanie wyznaczonych punktów CCP oraz CP (punktów kontrolnych i krytycznych)
  • kontrolowanie i zwalnianie wysyłek wyrobów gotowych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • min 2 lata w dziale kontroli i zapewnienia jakości
  • wiedzy z zakresu technologii żywności, metodyki badań laboratoryjnych,
  • praktycznej znajomości systemów zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności (GHP, GMP, HACCP, IFS/BRC, SQMS),
  • praktycznej znajomości systemu zarządzania środowiskiem w oparciu o aktualną wersję normy ISO 14001,
  • znajomości przepisów prawnych dotyczących żywności, opakowań do kontaktu z żywnością oraz wody pitnej

CO OFERUJEMY?

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy
  • podstawę miesiączną 5000 zł brutto plus miesięczny system premiowy do 20%
  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • szeroki pakiet benefitów socjalnych – karty Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty przedpłacone, karta lunch
  • niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.