Specjalista ds. Jakości

Łódź, łódzkie

Recticel Sp.z o.o.

Opis stanowiska pracy

Twoja rola:

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając 600 osób.

Jako Specjalista ds. Jakości będziesz wspierał Menedżera ds. Jakości, aby zapewnić szybkie i sprawne rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z jakością produktów fabryki w Łodzi (materacy, pokrowców materacowych i łóżek tapicerowanych). Będziesz zbierał i analizował dane dotyczące problemów jakościowych oraz podejmował działania, aby wyeliminować problemy jakościowe w przyszłości. Raporty i analizy będziesz przygotowywał w języku angielskim.

Twoje zadania:

  • Kontrolowanie surowców
  • Wypracowanie, wdrażanie oraz ciągłe usprawnianie standardów jakościowych w organizacji,
  • Inicjowanie, przygotowanie oraz wprowadzanie działań poreklamacyjnych, korygujących i prewencyjnych
  • Prowadzenie audytów i kontroli międzyoperacyjnej w procesie produkcji
  • Doskonalenie procesów produkcyjnych (monitorowanie i analizowanie wskaźników jakościowych, podejmowanie działań dla redukcji poziomu braków, przygotowanie raportów i analiz jakościowych)

Wymagania

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowane: włókiennictwo, zarządzanie jakością
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość narzędzi jakościowych tj. MSA, FMEA, SPC, 8D, Control Plan
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Doświadczenie w środowisku ERP będzie dodatkowym atutem
  • Dobre umiejętności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i proaktywność

Co oferujemy:

  • Oferujemy Ci ciekawą i ambitną pracę w rozwijającej się dynamicznie firmie międzynarodowej, będącej liderem w swojej branży
  • Odnajdziesz u nas przyjazną atmosferę, wsparcie kolegów, ale także dużo wyzwań i dynamicznej pracy
  • Zapewnimy Ci ciekawy pakiet socjalny obejmujący trzynastą pensję, opiekę medyczną, dofinansowanie posiłków, kartę sportową dla aktywnych, imprezy świąteczne dla pracowników oraz dla dzieci i inne
  • Jeśli będziesz chcieć w przyszłości rozwijać się na innym stanowisku, w innej funkcji to też odnajdziesz taką możliwość

Recticel jest międzynarodową grupą przemysłową specjalizującą się w przetwarzaniu... poliuretanu w innowacyjne produkty i rozwiązania, które przyczyniają się do naszego codziennego komfortu. Rozwija, produkuje i wprowadza na rynek rozwiązania, które oferują szeroki zakres wartościowych zastosowań przemysłowych i domowych w czterech odrębnych liniach biznesowych: Elastycznych Pianek (Flexible Foams), Komfort Snu (Bedding), Izolacja (Insulation) i Samochodowej (Automotive).
Recticel jest aktywny w 28 krajach i zatrudnia około 7900 pracowników na całym świecie (wliczając joint venture). Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy osiągnęły 1,46 miliarda euro w 2017. Recticel jest notowany na giełdzie NYSE-Euronext.

W Polsce Recticel działa w ramach linii biznesowej Bedding i Insulation. W Łodzi firma produkuje materace i łóżka kontynentalne (znane w Polsce z takich marek jak Sembella czy Schlaraffia), zatrudniając blisko 600 osób. Linia biznesowa Insulation z siedzibą w Poznaniu koncentruje się na komercjalizacji trwałego materiału termoizolacyjnego wykonanego ze sztywnych pianek poliuretanowych o specyficznej zamkniętej strukturze komórkowej - (PU lub PUR) i pianki poliizocjanurowej (PIR) i skupia się na rozwiązaniach dla sektora budownictwa przemysłowego.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości , Praca Kadra zarządzająca