SPECJALISTA DS. JAKOŚCI

UNIFET Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Wykonywanie badań laboratoryjnych związanych z kontrolą surowców, produktów i produkcją w toku
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z badaniami
  • Stała współpraca z działem produkcji, kontrola procesu produkcyjnego
  • Kontrola jakości surowców i wyrobów gotowych, uwalnianie wyrobów gotowych
  • Kontrolowanie innych pracowników w zakresie jakości

Od kandydatów / kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe preferowane: technologia żywności, towaroznawstwo, biologia lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej w takich obszarach jak: kontrola jakości, laboratorium, technologia, produkcja.
  • Znajomości technik laboratoryjnych i narzędzi pomiarowych w branży spożywczej
  • Mile widziana wiedza z dziedziny produkcji piekarniczej i ciastkarskiej
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz zdolności analityczne
  • Zdolności komunikacyjnych, umiejętności pracy w zespole
  • Znajomości obsługi komputera, prawa jazdy kat. B
  • Znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Mile widziana praktyczna znajomość standardów zarządzania jakością BRC, IFS
  • Praca w systemie zmianowym

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkującą i dystrybuującą wysokiej jakości tłuszcze roś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Kontrola jakości, Praca Inżynieria, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia