Specjalista ds. Jakości

41-807 Zabrze, śląskie

Logstor Polska PL

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • Monitorowanie wskaźników jakościowych,
  • Przygotowywanie raportów jakościowych,
  • Udział w procesie wdrażania nowych projektów,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Opracowanie i uaktualnianie dokumentacji jakościowej,
  • Wypracowanie, wdrażanie oraz doskonalenie standardów jakościowych, podnoszenie świadomości jakości wśród Pracowników,
  • Inicjowanie oraz wprowadzanie działań korygujących oraz zapobiegawczych, w tym również działań po reklamacjach,
  • Udział w zespołach interdyscyplinarnych powoływanych do rozwiazywania problemów,
  • Współuczestnictwo w audytach zewnętrznych i procesach certyfikacji,
  • Przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla Pracowników.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze jakości produkcyjnej,
  • Praktyczna znajomość metod i technik kompleksowego zarządzania jakością i rozwiązywania problemów jakościowych: 8D, 5 WHY, ISHIKAWA, znajomość narzędzi LEAN,
  • Znajomość systemów zapewnienia jakości,
  • Znajomość systemów zarządzania środowiskowego – jako dodatkowy atut,
  • Znajomość systemu SAP – jako dodatkowy atut,
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację,
  • Znajomość MS Office,
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej oraz zarządzania czasem,
  • Umiejętność pracy w zespole interdyscyplinarnym,
  • Dokładność i rzetelność w realizowaniu zadań,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w zakresie audytowania – certyfikat Audytora wewnętrznego ISO 9001 - mile widziany.

Oferujemy:

  • Dużą różnorodność zadań umożliwiającą rozwój zawodowy,
  • Liczne wyzwania i dużą samodzielność w kreowaniu oraz wdrażaniu proponowanych rozwiązań,
  • Partnerską atmosferę pracy w miłej atmosferze i zgranym zespole,
  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku,
  • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe).

Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur... preizolowanych dla ciepłownictwa. W Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Inżynieria , Praca Kontrola jakości