Specjalista ds. Jakości Surowców

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Nowa rola w międzynarodowym zespole z realną szansą na awans w ramach struktur.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG, lider w swojej kategorii produktowej. W związku z rozwojem lokalnych struktur prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko: Specjalista ds. Jakości Surowców.

Opis stanowiska

  • Przegląd, aktualizacja oraz akceptacja specyfikacji surowców,
  • Rozwój metod analitycznych z wykorzystaniem spektroskopu bliskiej podczerwieni (NIR),
  • Definiowanie oraz egzekwowanie wymagań dotyczących surowców i mieszanek,
  • Zarządzanie niezgodnościami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi,
  • Obsługa reklamacji konsumenckich,
  • Bieżąca komunikacja z innymi działami z Wielkiej Brytanii oraz dostawcami,
  • Szkolenia dla pracowników,
  • Tworzenie nowych oraz aktualizacja istniejących instrukcji i procedur związanych z zapewnieniem jakości surowców i bezpieczeństwa żywności.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy w zespole jakościowym w branży spożywczej (najlepiej kategoria: produkty sypkie),
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe np. technologia żywności, biotechnologia, zarządzanie jakością lub pokrewne),
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim,
  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP np. SAP,
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP,
  • Otwartość na zmiany oraz ciągłe doskonalenie,
  • Komunikatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (nastawienie na pracę długofalową!),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z szerokim pakietem benefitów pozapłacowych,
  • Realna możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Praca jednozmianowa z elastycznym podejściem do godzin.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page