Specjalista ds. Jakości Rozwoju Dostawców

ALTEN Polska

Tychy, śląskie

Wiele możemy napisać o tym, jaką firmą jest ALTEN Polska i dlaczego warto z nami współpracować. Cenimy jednak Twój czas, więc chętnie opowiemy Ci o tym na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy ALTEN skupiającą na całym świecie ponad 28 000 wybitnych specjalistów z dziedziny Inżynierii oraz IT, którzy realizują najbardziej innowacyjne projekty technologiczne dla naszych Partnerów biznesowych (najnowsze samoloty pasażerskie? Jasne! Zaawansowane systemy dla największych korporacji? Oczywiście! To może jeszcze przemysł kosmiczny? Cóż…tak!). Zespół, który tworzymy, to profesjonaliści, którzy z zaangażowaniem i znajomością potrzeb rynku codziennie udowadniają, iż grupa ALTEN jest światowym liderem usług konsultingu inżynieryjno-technologicznego. W pracy bardzo ważna jest dla nas atmosfera, którą sami tworzymy. Zależy nam na dzieleniu się wiedzą, otwartości oraz pomysłowości.

Od: ALTEN Polska
Miejsce pracy: Tychy

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca BPO / outsourcing, Praca IT - Konsulting, Praca Motoryzacja / Automotive

Opis stanowiska

Jesteśmy częścią francuskiej Grupy ALTEN obecnej w 25 krajach na całym świecie i zatrudniającej ponad 34 000 inżynierów oraz specjalistów IT. Od 1988 roku tworzymy dla znanych marek zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę i przemysł energetyczny. Budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne. Aktualnie poszukujemy Specialiste ds. Jakości Rozwoju Dostawców, który dołączy do naszego zespołu.

Główne zadania

  • Techniczna ocena dostawcy i ocena zdolności produkcyjnych podczas wyboru dostawcy
  • Przeprowadzanie audytów (VDA 6.3)
  • Udział w procesie weryfikacji ofert
  • Przeprowadzanie działań wspierających i rozwijających dostawców
  • Wsparcie techniczne w projektowaniu rysunków w odniesieniu do możliwości produkcyjnych dostawców
  • Wsparcie techniczne w przypadku problemów procesowych u dostawcy i analiza przyczyń źródłowych
  • Akceptacja procesu podczas uruchaminia produkcji i rekwalifikowania
  • Przeprowadzanie Rate&Run
  • Techniczna koordynacja w zakresie przenoszenia i zmiany dostawcy
  • Ciągłe monitorowanie panelu dostawców
  • Rozbudowa i dalszy rozwój bazy dostawców
  • Pomoc przy rozwiązywaniu problemu jakościowego w przypadku eskalacji
  • Przeprowadzanie pełnego procesu akceptacji PPAP / VDA 2

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe- inżynier- zarządzanie jakością, inżynieria produkcji itp.
  • min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku zarządzania dostawcami
  • znajomość normy ISO 9001
  • znajomość specyfikacji technicznej ISO/TS 16949/ IATF
  • znajomość normy VDA 6.3
  • Znajomość narzędzi jakościowych (m.in. PPAP, 8D, SPC, PFMEA itp.)
  • Dobra znajomość jezyka angielskiego i niemieckiego

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Nie wahaj się ani chwili i dołącz do naszego zespołu!