SPECJALISTA DS. JAKOŚCI – MAGAZYN E-COMMERCE

IJ Poland Sp. z o. o.

Krosno Odrzańskie, lubuskie

In Job jest prężnie rozwijającą się międzynarodową firmą rekrutacyjną z siedzibą w Weronie, z biurami we Włoszech, Polsce, Rosji, Chinach, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych.

Specjalizujemy się w usługach rekrutacyjnych specjalistów, menadżerów średniego i wysokiego szczebla. Klientom reprezentującym poszczególne branże zapewniamy realizację procesów rekrutacji w oparciu o naszą najlepszą wiedzę i doświadczenie.

Spełniamy potrzeby Klientów poprzez dostosowanie procesu aktywnej selekcji, w każdej szerokości geograficznej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej w sektorze usług logistycznych, In Job Poland poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie

Budujemy zespół pracowników do pracy w nowoczesnym centrum magazynowym dla największego w Europie internetowego sklepu zoologicznego.

Główne obowiązki

  • Wdrażanie systemu Quality Managementu wraz z dokumentowaniem wszystkich procesów oraz zakresu odpowiedzialności
  • Szkolenie pracowników
  • Wdrażanie celów Quality Managementu
  • Project Management - zarządzanie projektami w fazie rozwoju
  • Realizowanie założeń i celów polityki jakościowej Pracodawcy oraz przestrzeganie założonych celów w tym zakresie

Wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami jakości
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Umiejętność zarządzania systemami utrzymania jakości i ich ciągły rozwój np. metodami KVP
  • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny, znajomość języka niemieckiego stanowi dodatkowy atut
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, nowocześnie zarządzanej firmie
  • Możliwość prowadzenia interesujących projektów oraz szansę na rozwój zawodowy
  • Współuczestnictwo w tworzeniu nowego zespołu
  • Stabilną formę zatrudnienia (umowa o pracę) wraz z systemem premiowym
  • Dostęp do nowoczesnych technologii w obszarze automatyzacji magazynowej
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.