Specjalista ds. jakości Klienta

Kuźnia Jawor SA

Jawor, k., Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Kuźnia Jawor od ponad 40 lat cieszy się zaufaniem Klientów, którzy utożsamiają firmę z precyzją, wysoką jakością i doświadczeniem. Specjalizujemy się w kuciu matrycowym i obróbce mechanicznej.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz budową nowych inwestycji, poszukujemy osoby gotowej podjąć nowe wyzwania i otwartej na naukę, która dołączy do naszego zespołu jako

SPECJALISTA DS. JAKOŚCI KLIENTA

Miejsce pracy: Jawor

- Do Twoich zadań będzie należeć:
- Zarządzanie reklamacjami wewnętrznymi/zewnętrznymi
- Opracowywanie raportów 8D oraz analiza przyczyn niezgodności
- Nadzór nad wdrożeniem wymagań Klienta i monitorowanie procesu ich realizacji
- Udział w procesie budowania systemu jakości
- Współpraca przy rozwiązywaniu problemów jakościowych pojawiających się w procesie produkcyjnym
- Nadzór nad spełnianiem wymagań klienta w organizacji
- Sporządzanie analiz i raportów jakościowych

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:
- Wykształcenie techniczne (umiejętność czytania rysunku technicznego, znajomość przyrządów pomiarowych)
- Doświadczenie w obszarze jakości w firmie produkcyjnej
- Znajomość standardów jakościowych dla przemysłu motoryzacyjnego
- Znajomość narzędzi FMEA, Control Plan, 8D, 5Why, Ishikawa, Pareto
- Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (Excel)
- Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
- Prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych oraz
- Komunikatywność, otwartość i umiejętności negocjacyjne

Prezentacja firmy

Kuźnia Jawor to około 300-osobowy Zespół doświadczonych i zaangażowanych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria