Specjalista ds. jakości i dokumentacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Współpraca z zakładami produkcyjnymi, przeprowadzanie oceny dostawców i podwykonawców, organizowanie kontroli i zlecanie analiz jakościowych zgodnie z przyjętym planem monitoringu,
  • Rozpatrywanie reklamacji klientów, prowadzenie statystyk dot. reklamacji, rejestracja i analiza reklamacji i niezgodności, udział w procesie zarządzania reklamacjami od klientów,
  • Nadzor i przygotowanie dokumentacji do produktów, Udzielanie informacji o wymaganiach przepisów prawa w zakresie jakości towarów,
  • Monitorowanie reklamacji oraz wad pojawiających się podczas przebiegu procesu produkcyjnego, identyfikowanie przyczyn powstawania błędów wdrażanie działań zapobiegawczych i korygujących we współpracy Działem Marketingu i Logistyki,
  • Identyfikowanie przyczyn powstawania błędów,
  • Współudział przy wdrażaniu nowych produktów produktów.

Wymagania:

  • Samodzielność i dobrej organizacji pracy,
  • mile widziane wykształcenie z zakresu zarządzania jakością,
  • Dokładność,
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • Zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • zdobycie cennego doświadczenia,
  • opiekę medyczną i kartę sportową,
  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • laptop i telefon służbowy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Numer referencyjny: SE/06/2018/WRC/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.