Specjalista ds. jakości dostawców

Gi Group Poland S.A.

Knurów, śląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Knurów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzorowanie jakości komponentów dostawców
  • Przeprowadzanie pomiarów oraz analizowanie wyników pomiarów komponentów
  • Nadzorowanie dokumentacji technicznej, papierowej i cyfrowej z prowadzonych akcji sortowań części
  • Rozpatrywanie zgłoszeń produkcyjnych, przygotowanie analiz, raportów oraz podejmowanie dalszych działań wspierających procesy produkcyjne oraz klientów
  • Nadzorowanie wskaźników i wyników jakościowych z obszaru kontroli dostaw materiałów wejściowych
  • Wystawianie reklamacji jakościowych do dostawców części oraz raportowanie statusu podjętych działań

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Umiejętności wykonywania pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych jak suwmiarka, mikrometr
  • Znajomości i umiejętności czytania rysunku technicznego
  • Umiejętności przeprowadzania analiz, wyciągania wniosków i wykorzystania danych w dalszych działaniach
  • Gotowości do ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i uczenia się
  • Dokładności, sumienności, kreatywności
  • Dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na pracę z dokumentacją i komunikację z dostawcą

CO OFERUJEMY?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Jeden z najbogatszych pakietów socjalnych: dofinansowanie do wyjazdu na wakacje, prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Możliwość zdobywania nowych umiejętności
  • Możliwość szkolenia i przyuczenia do wymagań i specyfiki branży automotive

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.