Specjalista ds. jakości (branża spożywcza)

MAKAR BAKALIE Sp. z o.o. Sp. k.

40-391 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- zarządzanie wdrożonymi w firmie systemami jakościowymi HACCP/IFS
- przygotowywanie firmy do audytów przeprowadzanych przez firmy zewnętrzne
- prowadzenie wymaganej dokumentacji (IFS)
- ocena jakościowa dostaw surowców
- rozwiązywanie reklamacji jakościowych
- przeprowadzanie audytów wewnętrznych / kontrola działu produkcji

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- wykształcenie wyższe kierunkowe
- znajomość standardów IFS, HACCP
- znajomość języka angielskiego pozwalająca na przygotowywanie dokumentacji jakościowych, analizę specyfikacji dostawców zagranicznych
- mile widziana znajomość standardu Tesco, BRC

Prezentacja firmy

„MAKAR BAKALIE” jest polskim przedsiębiorstwem działającym na rynku od... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości