Specjalista ds. IT

Talent Partners

Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Żorach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. IT

Miejsce pracy: Żory

Najważniejsze obowiązki:

  • rozwijanie istniejących systemów i aplikacji, w tym połączeń EDI lub aplikacji HIT,
  • programowanie oraz ulepszanie aplikacji magazynowych, produkcyjnych,
  • rozwój i utrzymanie oprogramowania do obsługi dokumentacji i zarządzania treścią,
  • wsparcie utrzymania infrastruktury IT,
  • nadzór nad bezpieczeństwem systemu IT.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne, preferowany kierunek - informatyka,
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy z systemami zintegrowanymi, doświadczenie w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność programowania z wykorzystaniem języka C++, C#,
  • znajomość programów graficznych (np. Corel, Gimp),
  • min. komunikatywna znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość systemu Windows, Linux,
  • znajomość bazy danych Oracle.

Mile widziane:

  • znajomość Visual Studio,
  • znajomość protokołu EDI.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • możliwości dalszego rozwoju,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • dodatkowe benefity.

Prezentacja firmy

Talent Partners - Skuteczna Rekrutacja <br/> <br/>Talent Partners to fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy