Specjalista ds. IT

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Specjalista ds. IT na tym stanowisku będzie ważnym członkiem naszego zespołu. Będziesz odpowiadać za wsparcie organizacji w codziennej pracy i rozwijaniu procesów. Jeżeli jesteś osobą nie lubiącą nudy, chętną do rozwijania się, nauki nowych zagadnień to stanowisko jest dla Ciebie. Rozwój w zakresie wsparcia procesów, administracji jak również obszaru Security czeka na Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie użytkowników i utrzymanie systemów ICT,
  • Wsparcie i utrzymanie procesów ICT, helpdesk, dostępu, bezpieczeństwa informacji i ciągłości biznesowej,
  • Uczestnictwo we wdrożeniach nowych systemów/funkcjonalności,
  • Przeprowadzanie testów,
  • Przygotowywanie dokumentacji i instrukcji użytkownika.
  • Tworzenie i utrzymanie polityk, procedur i dokumentacji

Wymagania / oczekiwania:

  • Znajomość metodyki ITIL,
  • Znajomość systemów: Windows, MS Office365,
  • Mile widziane Certyfikaty Microsoft
  • Zainteresowanie lub znajomość standardów bezpieczeństwa, ISO27001, ochrony danych osobowych,
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej współpracy w zespole,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B2 (komunikatywny)

Oferujemy:

  • Doskonałą atmosferę w zespole, który się wspiera i ceni wymianę wiedzy w codziennej pracy
  • Rozwój oraz możliwość poznania wielu obszarów (administacja, security, helpdesk)
  • Ciekawe wyzwania w międzynarodowym środowisku
  • Stabilną pracę w oparciu o Umowę o pracę,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Program kafeteryjny.
Devire Devire Devire Devire