Opis stanowiska pracy

Pracodawcą jest jeden z największych w Polsce organizatorów targów międzynarodowych i lokalnych, kongresów, konferencji i sympozjów branżowych.

Zadania na stanowisku:

  • Bieżące wsparcie techniczne pracowników firmy w zakresie rozwiązywania problemów sprzętowych (komputery, drukarki, skanery, internet), systemowych (Windows 7, Windows 10), programów i aplikacji (m.in. Office 365, Exchange),
  • diagnozowanie i naprawa usterek bądź kierowanie do naprawy sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych,
  • zapewnienie ciągłości pracy stacji roboczych,
  • tworzenie i uzupełnianie dokumentacji administracyjnej,
  • wsparcie użytkowników/klientów korzystających z infrastruktury podczas organizowanych imprez – sieć LAN, AV.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • posiadanie wiedzy z zakresu sprzętu komputerowego,
  • podstawowa znajomość AV,
  • znajomość zagadnień sieciowych,
  • znajomość środowiska Windows Server 2012, 2016,
  • znajomość środowiska Active Directory,
  • znajomość systemów operacyjnych MS Windows i aplikacji biurowych MS Office,
  • umiejętność szybkiego uczenia się oraz chęć poznawania nowych technologii IT,
  • umiejętność skutecznego komunikowania się z pracownikami i klientami,
  • umiejętność planowania i organizowania pracy, ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,
  • znajomość j. angielskiego,
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • dyspozycyjność.

Narzędzia pracy i warunki zatrudnienia:

  • Miejsce pracy: biuro firmy w Krakowie, Czyżyny.
  • Umowa o pracę.
  • Wynagrodzenie stałe adekwatne do poziomu prezentowanych kompetencji, premia zadaniowa.
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach zespołu lub firmy.

Prezentacja firmy

Od kilkunastu lat nasi konsultanci współpracują z pracodawcami, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria