ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. IT

Miejsce pracy: Kalisz

Zadania:
• Terminowe rozwiązywanie incydentów zgłaszanych przez użytkowników oraz bieżąca aktualizacja statusu problemów
• Instalacja, aktualizacja, pomoc techniczna i rozwiązywanie problemów w systemach XP, Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 i Microsoft Office 2010
• Instalacja aplikacji w środowisku Windows
• Diagnoza i naprawa usterek sprzętowych/ programowych/ systemowych
• Wspieranie użytkowników i rozwiązywanie problemów z systemem operacyjnym Mac
• Instalacja, aktualizacja, konserwacja i naprawa komputerów/ laptopów/ drukarek i innych urządzeń peryferyjnych
• Rozwiązywanie problemów związanych z siecią oraz sprzętem/oprogramowaniem dla stacji roboczej.

Wymagania:
• Min. 1,5 roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego PC (desktopy, laptopy)
• Znajomość Active Directory, Windows 10 i 7, MS Office
• Znajomość w zakresie usług sieciowych obsługiwanych w MS Windows
• Zarządzanie urządzeniami z systemem IOS i Android
• Znajomość rozwiązań szyfrujących Enterprise Server

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials