Specjalista ds. IT

Perfect Consulting

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Perfect Consulting – Znamy tych, których Ty chcesz poznać
Najważniejszą dla nas wartością jest zaufanie oraz zadowolenie naszych Klientów i Kandydatów,
dlatego od ponad 20 lat dzielimy się swoją wiedzą HR i pomagamy Wam rozwijać swój potencjał.
inspirujemy działania - otwieramy możliwości - poszerzamy horyzonty

Obecnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. IT
Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref. 17/02/2020

Zakres zadań:

• Administrowanie bieżącym funkcjonowaniem sieci
• Administrowanie i bieżącą obsługę sieci Internet oraz systemu antywirusowego firmy
• Zarządzanie sprzętem i zakupami do działu IT
• Współpraca z producentami oprogramowania i firmami serwisującymi urządzenia
• Zapewnienie obsługi technicznej powierzonych systemów oraz wsparcie użytkowników końcowych
• Bieżąca aktualizacja rozwiązań w systemie i zakładanie nowych

Oferujemy:

• Stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku
• Wynagrodzenie w wysokości od 5900 zł do 7900 zł brutto
• Nowoczesne narzędzia do pracy
• Pracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą
• Ambitne wyzwania zawodowe i dużą samodzielność w działaniach
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową

Podejmij to wyzwanie i aplikuj już teraz !

Wymagania

• Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 2-letniego
• Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację
• Znajomość baz danych
• Wiedza z zakresu bezpieczeństwa sieciowego
• Umiejętności konfigurowania oraz rozwiązywania problemów z urządzeniami sieciowymi
• Samodzielność i zaangażowanie

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems