Specjalista ds. IT

IZOBLOK

41-503 Chorzów, śląskie

IZOBLOK IZOBLOK IZOBLOK IZOBLOK
IZOBLOK SA – jesteśmy liderem europejskiego rynku przetwórstwa polipropylenu spienionego; jako jedyna firma w Polsce możemy pochwalić się ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie przetwarzania EPP; dysponujemy najnowszymi technologiami oraz doświadczeniem zdobytym przez lata na najtrudniejszych europejskich rynkach; będąc częścią norweskiej firmy BEWI ASA współpracujemy z największymi koncernami motoryzacyjnymi na świecie.
Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 41-503 Chorzów

Obowiązki:

  • Administrowanie systemami informatycznymi i infrastrukturą sieci komputerowej
  • Zapewnienie poprawnego funkcjonowania systemów i aplikacji
  • Wsparcie techniczne użytkowników w rozwiązywaniu problemów w zakresie IT oraz obsługi systemów wykorzystywanych w firmie
  • Przygotowywanie dokumentacji i procedur
  • Rozwój, wdrażanie oraz utrzymanie systemów i narzędzi wewnętrznych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne / w trakcie studiów (preferowany kierunek: Informatyka)
  • Doświadczenie w administrowaniu infrastrukturą sieciową przedsiębiorstwa
  • Znajomość środowiska Windows Server 200, 2012, 2016
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows 7/10
  • Znajomość relacyjnych baz danych, preferowana znajomość bazy MS SQL Server 2008
  • Znajomość systemów i narzędzi do wirtualizacji, w szczególności Hyper-V
  • Biegła znajomość konfiguracji sieci (LAN/WAN, TCP/IP), urządzeń dostępowych, bezpieczeństwa systemów
  • Znajomość podstaw języka SQL, HTML, ASP, VBA
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zdolności organizacyjne, samodzielność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy Kat. B

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.