Specjalista ds.kontaktu z klientem z językiem francuskim

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • wsparcie pracowników pozostałych działów firmy w zakresie rozwiązywania problemów IT
  • podstawowa administracja kontami i wewnętrznymi systemami firmy (SAP, Active Directory)
  • komunikacja mailowa i telefoniczna w języku francuskim, angielskim i polskim
  • instalacja, konfiguracja oprogramowania i urządzeń peryferyjnych
  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług

Wymagania:

  • biegła znajomość języka francuskiego, angielskiego, polskiego
  • umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • dobra znajomość środowiska Windows 7 & 10 oraz pakietu Microsoft Office 2010 & 2016
  • wiedza funkcjonalna środowiska SAP będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w branży IT i obsłudze klienta na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwości dalszego rozwoju i awansu w międzynarodowych strukturach firmy, lidera branży motoryzacyjnej
  • stabilną pracę od poniedziałku do piątku
  • szeroki pakiet socjalny (multisport, opieka medyczna, dopłaty do obiadów, półroczne premie i inne)
  • wysokie zarobki oraz umowę o pracę
Devire Devire Devire Devire