Specjalista ds. IT – Wsparcie Systemów Biznesowych

OTCF S.A.

Kraków, Wieliczka, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma OTCF S.A. - właściciel marek 4F, 4Faces , Outhorn - jest dynamicznie rozwijającym się producentem i dystrybutorem wysokiej klasy odzieży sportowej. Nasz zespół jest zgraną drużyną utalentowanych ludzi, pełnych sportowej (i nie tylko) pasji. Jeśli Twoje motto to "wszystko jest możliwe", chcesz grać z nami w jednym teamie, możesz wnieść do niego swoją energię i zaangażowanie, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Być może to właśnie Ciebie szukamy!

Miejsce pracy: Wieliczka, Kraków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała okazję aktywnie uczestniczyć w ustanawianiu wewnętrznych procesów oraz standardów, jak i wdrażaniu nowych rozwiązań informatycznych.

Obowiązki:

  • wsparcie aplikacji i systemów biznesowych (2. linia) w tym:
  • o rozwiązywanie problemów technicznych w istniejącym portfolio aplikacji
  • o wsparcie pierwszej linii HelpDesk oraz zespołu wdrożeń w rozwiązywaniu złożonych problemów
  • wsparcie techniczne dotyczące funkcjonowania systemów dla użytkowników biznesowych
  • wsparcie developerów w realizacji zmian systemowych (analiza i przygotowanie specyfikacji, udział w testach)
  • optymalizacja procesów i wdrażanie rozwiązań systemowych
  • tworzenie bazy wiedzy, w tym dokumentacji wdrażanych zmian w systemach IT oraz procesach biznesowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku: 2. linia wsparcia, dział wsparcia systemów biznesowych
  • doświadczenia we wsparciu i rozwoju systemów biznesowych
  • bardzo dobrej znajomości MS Office
  • podstawowej znajomości SQL (MS SQL)
  • podstawowej znajomości języka UML/BPMN
  • znajomości zasad pracy na systemie ticketowym
  • doświadczenia we wsparciu przynajmniej jednego obszaru biznesowego: księgowość i finanse, PLM, zarządzanie magazynami, sprzedaż, logistyka, produkcja, kadry.
  • doświadczenia we współpracy z zespołem programistów oraz zewnętrznymi dostawcami
  • umiejętności analizy problemów i nowych rozwiązań systemowych, w tym przygotowanie dokumentacji technicznej dla zespołu programistów
  • doświadczenia w organizacji testów wewnętrznych IT i UAT (w tym umiejętność przygotowania scenariuszy testowych)
  • umiejętności organizowania i prowadzenia spotkań z klientem wewnętrznym oraz współpracującymi dostawcami
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • komunikatywności i umiejętności interpersonalnych
  • dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności priorytetyzacji zadań
  • samodzielności w realizacji zadań
  • wysokiej kultury osobistej

Mile widziane:

  • znajomość metodyk zarządzania projektami (np. Agile)
  • znajomość kilku systemów biznesowych z obszarów: PLM, Przygotowanie i design produktu, Zarządzanie magazynami, Zatowarowanie sklepów, Sprzedaż i obsługa POS, Logistyka i transport, księgowość, finanse, kadry
  • znajomość systemu ERP Microsoft Dynamics 365

Oferujemy:

  • pakiet Multisport Plus
  • prywatna opieke medyczną
  • kartę zniżkową na naszze produkty
  • siłownia w biurze
  • zajęcia sportowe w biurze
  • świeże owoce w kuchniach
  • joga
  • treningi biegowe z wykwalifikowanymi trenerami
  • boks
  • paczki świąteczne
  • ubezpieczenia grupwoe
  • udział w imprezach integracyjnych

Zapoznałem się z Polityką informacyjną w zakresie ochrony danych osobowych dla kandydatów do pracy w OTCF S.A dostępną pod adresem http://www.otcfpl/_userfiles/uploads/polityka_informacyjna-kandydaci_do_pracy.pdf .

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Spółkę moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Informujemy, że w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w wyżej wymienionych celach przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Prezentacja firmy

Firma OTCF S.A. – właściciel marek 4F, Faces, Outhorn - jest dyna... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Programowanie / Analizy