Specjalista ds. IT/ Inżynier Wsparcia Technicznego/Helpdesk

Nowel Sp. z o.o.

05-120 Legionowo, mazowieckie

NOWEL jest rodzinną firmą. Przekazywana przez pokolenia pasja w tworzeniu pieczywa w połączeniu z fachową wiedzą pozwala na zastosowanie nowoczesnych i sprawdzonych technologii w naszych 2-ch zakładach produkcyjnych. Wsparciem dla rozwoju firmy jest ponad 300 osobowy zespół współpracowników, dzięki którym po oferowane przez nas pieczywo każdego dnia chętnie sięgają konsumenci w Polsce i za granicą.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: 05-120 Legionowo

Zadania:

• utrzymanie infrastruktury informatycznej w ruchu (w tym infrastruktury sieciowej),

• przygotowywanie sprzętu komputerowego dla istniejących i nowych stanowisk pracy,

• wsparcie użytkowników w zakresie IT (rozwiązywania zgłoszeń oraz incydentów związanych ze sprzętem, działaniem systemu operacyjnego lub aplikacji),

• instalowanie oprogramowania systemowego i narzędziowego na komputerach użytkowników,

• nadzór nas systemem SAP,

• zarządzanie magazynem sprzętu oraz licencji,

• wdrażanie nowych rozwiązań sprzętowych oraz programowych.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (kierunki informatyczne lub pokrewne),

• doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku,

• umiejętność skutecznego diagnozowania i rozpoznawania problemów dotyczących sprzętu i oprogramowania,

• znajomość zagadnień sieci LAN/WAN,

• komunikatywność i wysoka kultura osobista,

• dostępność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy w siedzibie firmy,

• mile widziane uprawnienia SEP grupa 1.

Oferujemy:

• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,

• zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy w oparciu o umowę o pracę,

• możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.