Specjalista ds. Inżynierii i Utrzymania Ruchu (MOr)

Arche Consulting Sp. z o.o. Sp. K.

Wykroty, dolnośląskie

Arche Consulting jest firmą tworzoną przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm. Połączenie zdobytego przez nas doświadczenia oraz pasji, z jaką skupiamy się na działaniu, pozwala nam na skuteczne wsparcie firm w poszukiwaniu pracowników oraz pomoc kandydatom w znalezieniu dobrej pracy.

Miejsce pracy: Wykroty

Obowiązki:

  • zapewnienie utrzymania ciągłości i sprawności instalacji i urządzeń używanych w procesie produkcji,
  • opieka i nadzór nad powierzonym parkiem maszynowym,
  • analizowanie przyczyn powstawania awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych,
  • konstruowanie oraz standaryzacja części maszyn, narzędzi i oprzyrządowania,
  • uczestnictwo i prowadzenie projektów modernizacji technicznych maszyn produkcyjnych,
  • opracowywanie i wdrażanie rozwiązań usprawniających proces produkcyjny,
  • uaktualnianie istniejącej i przygotowywanie nowej dokumentacji technicznej,
  • szkolenie pracowników utrzymania ruchu.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe (automatyka, elektronika, mechanika),
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość procesów spawania, tłoczenia, lakierowania i montażu – dodatkowy atut,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność programowania sterowników przemysłowych SIEMENS S7,
  • znajomość zagadnień elektroniki i automatyki przemysłowej,
  • znajomość zagadnień z zakresu energetyki, mechaniki ogólnej, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • uprawnienia SEP do 1 kV,
  • umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku poprzez udział w ciekawych i złożonych projektach,
  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w zgranym, doświadczonym oraz chętnie dzielącym się wiedzą zespole,
  • pracę w systemie jednej zmiany,
  • częściowy zwrot kosztów dojazdu, premia frekwencyjna i roczna,
  • prywatna opieka medyczna w całości finansowana przez pracodawcę,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • owocowe środy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów/tek na stanowisko:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.