ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista ds. Inwestycji

Miejsce pracy: Wrocław, Świdnica, Świebodzice, Dzierżoniów, Bielawa, Wałbrzych, Jelenia Góra

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B bezpośrednio w firmie naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premia indywidualna
  • Samochód służbowy
  • Dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie grupowe, możliwość nauki języka obcego
  • Możliwość rozwoju, dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Bardzo przyjazna atmosfera w zespole

Wymagania:

  • Wykształcenie budowlane (uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem)
  • Obsługa programów MS Office, CAD
  • Odpowiedzialność i sumienność
  • Dyspozycyjność do pracy w terenie
  • Umiejętność podejmowanie decyzji
  • Prawo jazdy kat B

Zadania:

  • Przyjmowanie zgłoszeń od Inwestora wraz z kompleksową ich obsługą
  • Kontakt z dostawcami i podwykonawcami w zakresie zamawiania materiałów i usług budowlanych
  • Wykonywanie obmiarów oraz ofertowanie, wycena i kontraktowanie robót naprawczych
  • Kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót naprawczych na obiektach będących w okresie gwarancji i rękojmi
  • Wyjazdy na obiekty będące w okresie gwarancji i rękojmi
  • Rozliczanie wykonanych robót i dostaw z podwykonawcami

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy