Specjalista ds. inwestycji

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1170524

Dla naszego Klienta - firmy farmaceutycznej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Inwestycji.

Obowiązki:
  • Prowadzenie spraw związanych z planowaniem i realizacją zadań inwestycyjnych
  • Współpraca w planowaniu, realizacji i rozliczaniu zadań inwestycyjnych
  • Wybór w ramach obowiązujących procedur dostawców i usług związanych z zadaniami inwestycyjnymi
  • Opracowywanie planów i harmonogramów inwestycji
  • Prowadzenie obowiązującej dokumentacji w zakresie inwestycji

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne m.in.: budownictwo, architektura lub studenci ostatnich lat studiów
  • znajomość procesu inwestycyjnego
  • pierwsze doświadczeniu w zakresie uczestnictwa w procesie inwestycyjnym

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę przy różnorodnych, wymagających projektach po stronie inwestora
  • praca niedelegacyjna, na terenie Warszawy

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy