Opis stanowiska pracy

Centrum Onkologii-Instytut im. Marii Skłodowskiej - Curie w Warszawie, największa placówka onkologiczna w Polsce, poszukuje kandydatów/tek na stanowisko:

Specjalista ds. inwestycji

Nr ref. SI/10.01/2019

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne ze wskazaniem na profil budowlany, architektura;
  • Doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych (projekty kubaturowe w obszarze obiektów użyteczności publicznej finansowanych ze środków publicznych);
  • Doświadczenie w zakresie realizacji inwestycji z obszaru służby zdrowia będzie dodatkowym atutem;
  • Uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno – budowlanym lub instalacyjnym będą dodatkowym atutem;
  • Umiejętność sporządzania i oceny kosztorysów inwestorskich;
  • Znajomość obowiązujących ustaw i przepisów w zakresie budowlano - inwestycyjnym;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność podejmowania decyzji w warunkach "trudnych", praca pod presją czasu;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Dyspozycyjność i wysokie zaangażowanie;
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zdecydowanie i efektywność w działaniu;
  • Dobra znajomość programów AutoCad, Norma i pakietu MS Office;
  • Dbałość o jakość pracy, współpraca w zespole, komunikatywność;

Do zadań na ww. stanowisku należeć będzie między innymi:

  • Przygotowanie dokumentacji związanej z procesem inwestycyjnym; Uzyskiwanie stosownych decyzji, postanowień, warunków i innych dokumentów niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji;
  • Udział w przygotowywaniu optymalizacji kosztów związanych z projektem;
  • Udział w procesie przeprowadzanie procesu wyłaniania wykonawców zgonie z Ustawą o Zamówieniach Publicznych;
  • Bieżąca kontrolowanie realizacji projektu;
  • Kontrolowanie i przestrzeganie harmonogramu robót;
  • Przygotowywanie planów działania i ich realizacja;
  • Raportowanie przebiegu procesu budowlanego;
  • Rozliczanie całości inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem;
  • Zarządzanie dokumentacją projektową;
  • Nadzór nad kosztami, terminem i jakością realizacji projektu oraz nad pracą zaangażowanych pracowników.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w placówce o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami/kami

Prezentacja firmy

Instytut jest jednostką naukowo-badawczą i usługowo-leczniczą zapewniaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena