Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • koordynacja pracy Działu Inwestycji,
  • aktywne uczestnictwo procesie inwestycyjnym,
  • pozyskiwanie decyzji, uzgodnień, opinii urzędowych (WZ, pozwolenia na budowę, warunki techniczne itp.) niezbędnych dla realizacji inwestycji,
  • kontakty z gestorami mediów i urzędami,
  • analiza, weryfikacja i wybór rozwiązań projektowych i materiałowych,
  • współpraca z biurami projektowymi na każdym etapie prac projektowych oraz optymalizacja technologiczno-kosztowa,
  • przygotowywanie i sporządzanie zapytań ofertowych oraz zamówień materiałów oraz usług,
  • współuczestniczenie w wyborze Generalnego Wykonawcy inwestycji,
  • przygotowywanie projektów umów z kontrahentami w tym z Generalnymi Wykonawcami, podwykonawcami i dostawcami mediów,
  • planowanie, nadzorowanie i koordynowanie postępu realizacji remontów i inwestycji,
  • nadzór nad inwestycjami zrealizowanymi w okresie rękojmi i gwarancji,
  • sporządzanie raportów, notatek, harmonogramów prac itp.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym lub student ostatniego roku,
  • doświadczenie z zakresu przygotowania i realizacji inwestycji budowlanych,
  • znajomość prawa budowlanego,
  • umiejętności pracy w programie AutoCAD,
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
  • pasji, zaangażowania oraz prawdziwego zainteresowania branżą,
  • ambitne i kreatywne podejście do powierzanych zadań,
  • wysoka umiejętność organizacji pracy własnej,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Grupa Landeskrone to spółki działające w branży nieruchomości. Gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne