Opis stanowiska pracy

Inwestor na rynku nieruchomości oferuje pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na ogólnopolskim rynku z możliwością zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie gruntów i gotowych projektów pod inwestycje mieszkaniowe.
  • Koordynacja procesów mających na celu ocenę stanu prawnego gruntu, negocjowanie warunków zakupu.
  • Kontakty z projektantami, uczestnictwo w przygotowaniu analizy chłonności, koncepcji architektonicznych, etc.
  • Analiza wstępnych kosztów, przychodów inwestycji.
  • Analiza grupy docelowej dla inwestycji.
  • Planowanie, koordynowanie i kontrolowanie wszystkich budowlanych i finansowych aspektów projektów na etapie promocji, jak i realizacji.
  • Informowanie inwestora o postępach robót budowlanych.
  • Sporządzanie i koordynowanie harmonogramów.
  • Nadzór nad terminowością realizowanych projektów i inwestycji.
  • Kontrola kosztów.
  • Monitorowanie rynku inwestycji budowlanych i działań konkurencji.
  • Negocjacje i ustalanie warunków handlowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość procedur administracyjnych i przepisów budowlanych.
  • Wiedza na temat sektora nieruchomości mieszkaniowych.
  • Doświadczenie w zakupie gruntów i w samodzielnej negocjacji zakupu.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Dyspozycyjność geograficzna, gotowość do podróży służbowych.
  • Mile widziane znajomość języka angielskiego i hiszpańskiego.

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Inwestor na rynku nieruchomości.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Budownictwo / Praca na budowie