SPECJALISTA DS. INWESTYCJI I REMONTÓW

Sąd Okręgowy w Łomży

Łomża, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0945

Obowiązki:

1.Prowadzenie całokształtu spraw związanych z remontami i zadaniami związanymi
z procesem inwestycyjnym prowadzonym przez Sąd Okręgowy w Łomży.
2.Organizowanie i nadzorowanie przeglądów obiektów budowlanych Sądu Okręgowego w Łomży, Sądu Rejonowego w Grajewie, Sądu Rejonowego w Wysokiem Mazowieckiem, Sądu Rejonowego w Zambrowie.
3.Prowadzenie książek obiektów budowlanych dla budynków będących w trwałym zarządzie Sądu Okręgowego w Łomży oraz książek rewizyjnych urządzeń technicznych.
4.Nadzór nad utrzymaniem obiektów budowlanych we właściwym stanie technicznym.
5.Kompletowanie materiałów i sporządzanie sprawozdań z realizacji remontów
i inwestycji.
6.Sporządzanie projektów i planów finansowych w zakresie inwestycji i remontów.
7.Przygotowywanie kosztorysów inwestorskich.
8.Sporządzanie wniosków do właściwych urzędów o wydanie decyzji w związku z zamiarem prowadzenia robót budowlanych.
9.Weryfikacja faktur i protokołów odbioru robót budowlanych.
10.Prowadzenie i przygotowywanie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych w Sądzie Okręgowym w Łomży, Sądzie Rejonowym w Grajewie, Sądzie Rejonowym w Wysokiem Mazowieckiem, Sądzie Rejonowym w Zambrowie,
w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych, a w szczególności:
a)przygotowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia,
b)przygotowywanie wzorów umów i innych dokumentów niezbędnych
do przeprowadzenia postępowań,
c)prowadzenie dokumentacji postępowań i korespondencji do czasu składania ofert,
d)udział w pracach komisji przetargowej w charakterze członka.

*(oznaczenie konkursu: A-1116-12/20)

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: budownictwo, architektura lub pokrewne

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA: ukończone studia wyższe pierwszego lub drugiego stopnia o kierunkach technicznych związanych z budownictwem, architekturą lub pokrewne; znajomość regulacji prawnych z zakresu prawa budowlanego i przestrzennego, prawa zamówień publicznych, norm i przepisów bhp i finansów publicznych; znajomość zasad przedmiarowania robót budowlanych i umiejętność sporządzania kosztorysów; znajomość zasad przygotowania i rozliczania robót remontowo-budowlanych i inwestycji; dobra znajomość obsługi komputera i praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, umiejętność obsługi programów kosztorysowych; *wymagania dodatkowe: posiadanie doświadczenia zawodowego w budownictwie (projektowanie, kosztorysowanie, prowadzenie inwestycji lub nadzoru), uprawnienia inspektora nadzoru budowlanego (dodatkowe).

Miejsce pracy: Dworna 16, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagane dokumenty: Złożenie przez kandydatów oferty przystąpienia do konkursu zgodnie z wymogami określonymi w ogłoszeniu Nr A-1116-12/20 zamieszczonym na stronie BIP Sądu Okręgowego w Łomży www.lomza.so.gov.pl WYMAGANE DOKUMENTY I INNE INFORMACJE: 1. własnoręcznie podpisane cv z przebiegiem nauki i pracy zawodowej, 2. list motywacyjny, 3. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, 4. kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, 5. kserokopie dokumentów poświadczających doświadczenie zawodowe, 6. podpisane przez kandydata oświadczenia: - o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, - o nieposzlakowanej opinii, - o niekaralności za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, - o nieprowadzeniu przeciwko kandydatowi postępowania o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe, - o posiadaniu stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na określonym stanowisku, - własnoręcznie podpisane oświadczenie o zapoznaniu się z treścią klauzuli informacyjnej (wzór: https://www.lomza.so.gov.pl/index.php?wiad=2196), - własnoręcznie podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata (wzór: https://www.lomza.so.gov.pl/index.php?wiad=2196), - własnoręcznie podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydata dla potrzeb przyszłej rekrutacji (wzór: https://www.lomza.so.gov.pl/index.php?wiad=2196 ) -kserokopie dodatkowych dokumentów potwierdzających kwalifikacje i osiągnięcia kandydata. Dokumenty (w trwale zaklejonej kopercie, z podaniem sygnatury konkursu) należy przesłać w terminie do dnia 2 października 2020 r. na adres: Sąd Okręgowy w Łomży, ul. Dwoma 16, 18-400 Łomża lub złożyć bezpośrednio w siedzibie Sądu, tj. w Biurze Podawczym Sądu Okręgowego w Łomży (pokój nr.14) w godzinach: od 7.45 do 15.15 od poniedziałku do piątku. * W przypadku nadania dokumentów za pośrednictwem operatora pocztowego, uznaje się, że dokumenty zostały złożone z zachowaniem terminu tylko wówczas, gdy wpłyną do Sądu Okręgowego w Łomży ul. Dwoma 16, w terminie wyznaczonym w ogłoszeniu, w godzinach urzędowania sądu. Dokumenty, które zostały nadane w urzędzie pocztowym w terminie wskazanym w ogłoszeniu, ale nie wpłynęły do Sądu Okręgowego w Łomży w określonym wyżej terminie nie będą uwzględniane w procedurze naboru. *Konkurs składa się z trzech etapów: 1. etap pierwszy - wstępna selekcja zgłoszeń kandydatów pod kątem spełniania wymogów formalnych, 2. etap drugi - praktyczny sprawdzian umiejętności, 3. etap trzeci - rozmowa kwalifikacyjna, podczas której komisja konkursowa oceni w szczególności umiejętności kandydata dotyczące wykorzystania w praktyce jego wiedzy z zakresu zadań wykonywanych na stanowisku pracy, którego konkurs dotyczy. Inne informacje: *Zawiadomienia kandydatów o zakwalifikowaniu się do kolejnych etapów konkursu dokonane zostaną poprzez zamieszczenie listy zakwalifikowanych kandydatów oraz informacji o terminie i miejscu ich przeprowadzenia na stronie internetowej Sądu: www.lomza.so.gov.pl, w zakładce oferty pracy - co najmniej z 7 dniowym wyprzedzeniem. *Komisja konkursowa po przeprowadzeniu konkursu, w oparciu o jego wyniki, może wyłonić rezerwową listę kandydatów na wypadek zaistnienia możliwości zatrudnienia większej liczby osób, rezygnacji kandydata bądź w sytuacji ustania stosunku pracy z osobą zatrudnioną. Rezerwowa lista kandydatów jest ważna do następnego konkursu, nie dłużej jednak niż 12 miesięcy od przeprowadzenia ostatniego konkursu. *Oferty kandydatów niezatrudnionych i nie zakwalifikowanych na listę rezerwową będzie można odebrać w ciągu 14 dni od zakończenia procedury konkursowej w Oddziale Administracyjnym Sądu Okręgowego w Łomży - I piętro, pokój nr 21 (Sekretariat Prezesa Sądu). Nieodebrane w zakreślonym terminie dokumenty zostaną zniszczone. *szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie: https://www.lomza.so.gov.pl/index.php?wiad=2196

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.lomza.so.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy