Specjalista ds. inwestycji i modernizacji linii produkcyjnych

FallWork Sp. z o.o.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu na stanowisko:

Kontrakt B2B

Nowy Dwór Mazowiecki

Zadania:

  • Optymalizacja i doskonalenie rozwoju procesu produkcyjnego
  • Wdrażanie lean i metod usprawniających aspekty techniczne oraz park maszynowy
  • Odpowiedzialność za przygotowane dokumentacji technicznej oraz szkoleń
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych
  • Współpraca z działami wewnętrznymi firmy oraz z podwykonawcami
  • Uruchamianie nowych procesów technologicznych i realizację prac inwestycyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie we wdrażaniu projektów i wprowadzaniu optymalizacji
  • Znajomość metodologii Lean, Kaizen, GMP
  • Znajomość przepisów BHP. PPOŻ
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość MS Office
  • Znajomość programów do zarządzania projektami i zadaniami typu: Microsoft Project Professional oraz AutoCad

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Rozliczanie projektu w formule B2B
  • Ambitne ciekawe wyzwania zawodowe
  • Pakiet benefitów

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu.
Do nadsyłanych dokumentów proszę dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach rekrutacji:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.