Specjalista ds. instalacji teletechnicznych

P.P.T. i W. Promax Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma z dużym doświadczeniem na rynku instalacji teletechnicznych poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków obejmuje szeroki obszar odpowiedzialności związany z przygotowaniem, prowadzeniem i sprzedażą instalacji teletechnicznych, m.in.:

• współpraca przy tworzeniu koncepcji instalacji teletechnicznych

• sporządzanie kalkulacji, kosztorysów oraz ofert na podstawie projektu przetargowego, wykonawczego lub koncepcji

• konsultacje techniczne w trakcie opracowywania ofert i pozyskiwania tematów

• współpraca przy wyborze dostawców oraz negocjacjach cenowych

• zakupy materiałów oraz kontrola ich zużycia

• nadzór nad prowadzonymi pracami montażowymi

• prowadzenie rozliczeń nadzorowanych instalacji

Wymagania:

• duże zainteresowanie branżą, chęć rozwoju i nauki oraz zdobywania nowych kwalifikacji

• podstawowa znajomość systemów teletechnicznych

• wykształcenie średnie lub wyższe techniczne o profilu elektrycznym/elektronicznym/telekomunikacyjnym lub udokumentowane doświadczenie branżowe

• bardzo dobra znajomość oprogramowania MS OFFICE

• umiejętność organizacji pracy, kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych

• co najmniej bierna znajomość jęz. angielskiego pozwalająca na czytanie ze zrozumieniem dokumentacji technicznej produktów

• dyspozycyjność

• prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

• znajomość programów kosztorysowych (NORMA) oraz AUTOCAD

• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

• uprawnienia elektryczne SEP eksploatacja oraz pomiary

Chętnie zatrudnimy osoby młode o zainteresowaniach technicznych, poszukujące możliwości rozwoju – zapewniamy szkolenia produktowe.

Miejsce pracy: Łódź

Kandydatów prosimy o przesyłanie cv w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Postępu Technicznego i Wdrożeń „PROMAX” Sp. z o.o. zost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis