Specjalista ds. instalacji teletechnicznych

P.P.T. i W. Promax Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Firma z dużym doświadczeniem na rynku instalacji teletechnicznych poszukuje kandydata na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna posiadać dobre rozeznanie we współczesnej technice, być zainteresowana branżą, mieć silne przekonanie o konieczności ciągłego kształcenia się.  Oczekujemy także umiejętności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych z naszymi klientami. Uznajemy za oczywistą dobrą znajomość środowiska MS Office (word, excel) oraz posiadanie prawa jazdy kat. B.

Wykształcenie średnie lub wyższe, znajomość systemów zabezpieczeń lub systemów ochrony pożarowej, umiejętność posługiwania się programem Autocad będą niewątpliwie dodatkowymi atutami.

W zamian oferujemy bardzo ciekawą pracę oraz praktycznie nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego w branży teletechnicznej,

Miejsce pracy: Łódź

Kandydatów prosimy o przesyłanie cv w odpowiedzi na ogłoszenie.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Postępu Technicznego i Wdrożeń „PROMAX” Sp. z o.o. zost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis