Specjalista ds. Instalacji Elektrycznych - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Instalacji ElektrycznychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Analiza i sporządzanie kosztorysów budowlanych w specjalności elektrycznej,
  • Wysyłanie zapytań ofertowych oraz negocjacje z potencjalnymi podwykonawcami,
  • Sporządzanie szczegółowych przedmiarów robót z zakresu instalacji elektrycznych,
  • Negocjacje z dostawcami materiałów,
  • Wykonywanie optymalizacji projektu w zakresie swojej specjalizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: preferowane elektryczne, teletechniczne,
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu instalacji elektrycznych,
  • Znajomość programów MS Office (w szczególności Excel), AutoCAD,
  • Umiejętność tworzenia kosztorysów instalacji elektrycznych i teletechnicznych,
  • Znajomość sektora elektrycznego w zakresie dostawców, producentów oraz podwykonawców,
  • Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych w tym opiekę medyczną, możliwość korzystania z obiektów sportowych oraz grupowe ubezpieczenie na życie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.