Specjalista ds. infrastruktury

Adecco Poland Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • Samodzielnie, lub koordynując prace podwykonawców instalowanie, prowadzenie przeglądów i utrzymanie: Instalacji elektrycznej zakładu i urządzeń do niej podłączonych (np. oświetlenia, sprężarek, itp.), systemów wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji, systemów sanitarnych, wyposażenia produkcyjnego i biurowego, innych systemów infrastruktury, aktywne uczestnictwo w planowaniu i prowadzeniu inwestycji infrastrukturalnych w zakładzie
  • Odpowiedzialność za wymagane prawem obowiązki związane z infrastrukturą (przeglądy budynków, UDT, itp.)
  • Raportowanie kosztów związanych z infrastrukturą do Kierownictwa (en. elektryczna, gaz, woda, itp).
  • Zakup materiałów i usług do instalacji, napraw, przeglądów i utrzymania infrastruktury,
  • Wykonywanie drobnych napraw wyposażenia (np. drobne prace malarskie, naprawy mebli, prace elektroinstalacyjne)
  • Organizacja i koordynacja bezpieczeństwa wykonywanych prac przez podwykonawców

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Co najmniej ukończone technikum (preferowane kierunki elektryczne, energetyczne)
  • Bardzo dobra umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych i DTR urządzeń
  • Znajomość systemów hydraulicznych, sprężonego powietrza, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami, elektronarzędziami oraz sprzętem pomiarowym
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętność efektywnej komunikacji
  • Komunikatywny język angielski - mile widziane
  • Dobra obsługa komputera (MS Windows, MS Office, internet, podstawy CAD)
  • Certyfikat SEP (co najmniej eksploatacja do 1kV)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
  • Premie roczne uzależnione od wyników firmy

    Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: SDI/06/2018/KRO
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.