Specjalista ds. infrastruktury

PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o.

Gdynia, pomorskie

MIEJSCE PRACY: Gdynia
PGZ Stocznia Wojenna to przedsiębiorstwo z prawie stuletnią tradycją działalności i jednocześnie część największego w Polsce (i jednego z największych w Europie Środkowo-Wschodniej) koncernu obronnego, tj. Polskiej Grupy Zbrojeniowej.
  • Poszukujemy specjalistów z wielu dziedzin związanych z okrętownictwem i branżą obronną, oferując pracę w firmie z ogromną tradycją i przy projektach o istotnym znaczeniu dla bezpieczeństwa RP
  • Jednym z naszych flagowych projektów jest budowa nowoczesnych wielozadaniowych fregat dla Marynarki Wojennej RP. We współpracy z doświadczonymi zagranicznymi partnerami budujemy okręty, które pozwolą naszej Marynarce Wojennej na realizację szerokiego spektrum zadań na morzu, w tym m.in. zabezpieczyć nasze szlaki żeglugowe i polską infrastrukturę krytyczną. Okręty wpłyną na zwiększenie potencjału bojowego Sił Zbrojnych RP, ale także będą stanowić istotny wkład Rzeczypospolitej Polskiej do wspólnych działań w Sojuszu Północnoatlantyckim.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie, preferowane kierunki związane z budownictwem
  • Doświadczenie w koordynacji prac remontowo-budowalnych – mile widziane
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dobra znajomość programu AUTOCAD
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, komunikatywność, zaangażowanie.

Zadania:

  • Przygotowywanie budżetów i harmonogramów oraz kontrola ich realizacji
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji technicznej
  • Nadzór nad realizacją zadań inwestycyjnych i remontowych
  • Prowadzenie korespondencji z urzędami i instytucjami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów w projektach remontowych i inwestycyjnych
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań, usprawnień i technologii.

Oferujemy:

  • Równowagę pomiędzy pracą zawodową i życiem prywatnym
  • Stabilność i bezpieczeństwo
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wniesienia energii, nowych pomysłów i zaangażowania
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk "Aplikuj".
PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o. PGZ Stocznia Wojenna Sp. z o. o.