Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 21/11/2017.

Specjalista ds.Infrastruktury Sieciowej

Piaseczno, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Twoja przyszła Firma / Your future Company

Dla naszego Klienta nowoczesnej firmy zajmującej się budownictwem inżynieryjnym, ogólnym, ekologicznym, drogowym i budową rurociągów przesyłowych poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. Infrastruktury Sieciowej.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

• zapewnienie sprawnego funkcjonowania infrastruktury sieciowej oraz bezpieczeństwa systemów;
• konfiguracja i instalacja sprzętu sieciowego;
• monitorowanie sieci i systemów oraz podejmowanie ewentualnych działań naprawczych;
• analiza przyczyn incydentów bezpieczeństwa IT oraz poszukiwanie ulepszeń i zabezpieczeń;
• wdrażanie rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo infrastruktury teleinformatycznej;
• przygotowywanie raportów zgodnie z obowiązującymi procedurami;
• stała współpraca z pozostałymi działami firmy.

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

• ukończone studia wyższe z zakresu IT;
• doświadczenie na podobnym stanowisku;
• wiedzę z zakresu sieci LAN i WAN, technologii bezprzewodowych;
• mile widziane doświadczenie w administracji i konfiguracji urządzeń Cisco, HP;
• znajomość narzędzi do zabezpieczania sieci typu firewall (Check Point, Forti Net)
• mile widziane znajomość środowiska Microsoft (AD, Exchange);
• gotowość do pracy w ruchomych czasie (w zakresie 8.00 – 18.00);
• dobrą znajomość języka angielskiego- B2
• umiejętność pracy w zespole;
• samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Nasz Klient zapewnia:

• umowę o pracę + praca jednozmianowa;
• atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
• stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
• możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii;
• pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Miejsce pracy / Location Piaseczno

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy