Specjalista ds. Informatyki

INTERFERIE S.A.

59-220 Legnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • zarządzanie systemami operacyjnymi z rodziny Windows,
  • wsparcie bezpośrednie oraz zdalne dla użytkowników,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania na komputerach pracowników,
  • instalacja i konfiguracja urządzeń technicznych i komputerów,
  • współpraca z serwisami zewnętrznymi,
  • przyjmowanie dostaw i inwentaryzacja sprzętu komputerowego,
  • zarządzanie kontami użytkowników w systemach,
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemu ERP,
  • zapewnienie nadzoru nad kopiami zapasowymi,

Wymagania

  • znajomość obsługi systemów klientów rodziny Windows ,
  • praktyczna wiedza w zakresie administracji MS Windows Server,
  • znajomość obsługi kontrolera domeny Active Directory, serwera DHCP, DNS,
  • podstawowa znajomość MS SQL Server
  • znajomość oprogramowania chmurowego M 365,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • staranność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 1 rok,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  •  znajomość funkcjonowania aplikacji branżowych z branży hotelarsko-gastronomicznej,
  • znajomość zagadnień e-commerce,
  • znajomość zarządzania i konfiguracji central telefonicznych firmy Slican,
  • znajomość rozwiązań telefonii VoIP.

 Oferujemy atrakcyjne warunki pracy:

  • pracę w profesjonalnym i dynamicznym zespole,
  •  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  •  stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
  •  możliwość rozwoju zawodowego,
  •  dodatkową opiekę medyczną,
  •   System Kafeteryjny,
  •  bogaty pakiet socjalny,
  •  możliwość przystąpienia do PPE - Pracowniczego Programu Emerytalnego.

Prezentacja firmy

INTERFERIE S.A. jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku usług hotelar... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Premia, możliwość otrzymania nagrody
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems