SPECJALISTA DS. INFORMATYKI - PROGRAMISTA

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.

- zarządza trzema portami lotniczymi - w Warszawie, Radomiu i Zielonej Górze.

- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr. Ref. 188/19

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Tworzenie aplikacji na platformie SharePoint,
  • Praca w oparciu o zasady AGILE.
  • Tworzenie interfejsów międzysystemowych.
  • Projektowanie, wdrażanie oraz modernizacja systemów informatycznych.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Minimum 3 lata pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość platformy SharePoint 2013, dobra znajomość technologii .NET.
  • Dobra znajomość języka SQL oraz bazy danych MSSQL Server.
  • Znajomość usług w środowisku Active Directory.
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu, programowaniu oraz wdrażaniu aplikacji opartych o platformę Java.
  • Znajomość JIRA, Confluence.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy B2B.
  • Realny wpływ na tworzenie unikalnych i specjalistycznych rozwiązań i optymalizację pracy na lotnisku.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do 15.09.2019 za pomocą przycisku "aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.