Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0608

Obowiązki:

1. Wsparcie pracowników w zakresie wykorzystywania sprzętu i oprogramowania.
2. konserwacja sprzętu i instalacja oprogramowania na komputerach użytkowników.
3. Zapewnienie ciągłości pracy poprzez bieżące usuwanie usterek sprzętu i oprogramowania.
4. Wdrażanie nowych programów, a także przygotowywanie instrukcji i prezentacji oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników dotyczących pracy systemu informatycznego oraz programów użytkownika.
5. Zarządzanie systemem antywirusowym oraz archiwizacji danych .
6. Administrowanie SILP.
7. Administrowanie serwerami i zasobami bazodanowymi poza SILP.
8. Administrowanie i zarządzanie siecią informatyczną ( w zakresie funkcjonowania sieci LAN oraz WLAN)
9. Zarządzanie kartamikryptograficznymi Ośrodka Transportu Leśnego.
10. Prowadzenie spraw związanych z wystawieniem certyfikatów kwalifikowalmnych oraz certyfikatów i kluczy do aplikacji wykorzystywanych przez oprogramowanie poza SILP.
11. Dokonywanie zakupów i wdrażanie sprzetu teleinformatycznego, informatycznego oraz innych urzadzeń elektrycznych niezbednych do funkcjonowania zakładu.
12. Prowadzenie witryny internetowej Ośrodka Transportu Leśnego.
13. Administrowanie portalem GUS.
14. Rejestracja dokumentów za pośrednictwiem systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentów.
15. Uczestniczenie w pracach z zzakresu zamówień publicznych zgodnie z obowiazującą ustawą.
16. Wykonywanie innych czynności zleconych przez bezpośredniego przełozonego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie branżowe, brak, kierunek: informatyka

Miejsce pracy: Poznańska 10, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: CV, skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy