Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/3267

Obowiązki:

1.Nadzór i czuwanie nad sprawnym funkcjonowaniem sprzętu informatycznego Komendzie OHP oraz w jednostkach podległych.
2.Stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach informatycznych.
3.Czuwanie nad bezpieczeństwem systemu informatycznego.
4.Dbanie o odpowiednią ochronę przed utratą danych zapisanych w poszczególnych jednostkach.
5.Instalowanie i konserwacja sprzętu informatycznego oraz bieżące usuwanie awarii sprzętu informatycznego.
6.Prowadzenie Biuletynu Informacji Publicznej Podkarpackiej WK OHP.
7.Okresowe przeprowadzanie prac konserwacyjnych nad programami (archiwizacja, kompresacja, tworzenie katalogów, kopiowanie, uruchomienie programów antywirusowych itp.).
8.Okresowe testowanie jakości nośników informacji (dyski twarde, dyskietki) za pomocą programów narzędziowych.
9.Konfigurowanie systemu komputerowego PC zgodnie z zainstalowanymi urządzeniami i ich uruchamianie.
10.Okresowe testowanie za pomocą odpowiednio dobranych programów narzędziowych wszystkich urządzeń systemu komputerowego.
11. Obsługiwanie urządzeń peryferyjnych systemu komputerowego (drukarki, plotery, skanery itp.).
12. Usuwanie uszkodzeń powstających w obszarach logicznych dysków systemowych w skutek działania wirusów lub niewłaściwej eksploatacji.
13.Usuwanie prostych uszkodzeń mechanicznych wykrytych w czasie okresowych przeglądów.
14.Prowadzenie konserwacji programów systemowych i aplikacyjnych.
15.Prowadzenie okresowych testowań wszystkich podzespołów systemu komputerowego PC.
16.Przeprowadzanie okresowych przeglądów programów systemowych i aplikacyjnych na obecność wirusów komputerowych, instalowanie i uruchamianie programów aplikacyjnych.
17.Nadzór nad bieżącą eksploatacją sprzętu komputerowego, wdrażanie nowych programów.
18.Szkolenie i pomoc pracownikom w zakresie eksploatacji i obsługi sprzętu komputerowego.
19.Sprawowanie nadzoru technicznego dotyczącego prowadzenia witryny internetowej.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania niezbędne: pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nieposzlakowana opinia. znajomość systemów operacyjnych i serwerowych Windows, usług Active Directory, DHCP, DNS, GPO, baz danych SQL, Apache Tomcat, systemów zarządzania treścią CMS oraz pakietów biurowych Microsoft Office, b) minimum roczne doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia IT (Service Desk), c) dobra znajomość zagadnień technicznych związanych z obsługą i konserwacją sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, administracją sieciami TCP/IP i telekomunikacją (telefonia komórkowa, abonenckie centralki telefonii stacjonarnej Platan), d) znajomość zagadnień z zakresu bezpieczeństwa IT, e) umiejętność edycji i podstawowej obróbki plików graficznych, f) znajomość języka angielskiego w stopniu wymaganym do administracji systemami informatycznymi, g) otwartość w kontaktach ze współpracownikami, h) przejmowanie inicjatywy, dociekliwość, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania. doświadczenie zawodowe: wymagany staż pracy 2 lata

Miejsce pracy: Piłsudskiego 31, 35-074 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny z określeniem na jakie stanowisko aplikuje kandydat wysyłać na adres rekrutacja.podkarpacka@ohp.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Email: rekrutacja.podkarpacka@ohp.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Bazy danych

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy