Specjalista ds. informatycznych Back-end Developer

Agencja Pracy Tymczasowej Worksol

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • współprojektowanie i współtworzenie aplikacji, komponentów oraz usług
  • dbanie o wysoką jakość kodu
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem
  • wykształcenie wyższe (kierunek informatyka)
  • bardzo dobra znajomość C # , ASP .NET Core MVC
  • znajomość zagadnień związanych z protokołem HTTP, w tym tworzenia API REST
  • umiejętność pracy w środowisku systemu Linux, korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym oraz w zakresie czytania i rozumienia dokumentacji technicznej
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie przy realizacji projektów informatycznych

Mile widziane: doświadczenie w pracy z Azure i Amazon Cloud

Mile widziane: doświadczenie w pracy w Dockerze

Mile widziane: dobra znajomość baz danych NoSQL - MongoDB

Mile widziane: umiejętność programowania obiektowego w PHP

Mile widziane: znajomość języka UML

Oferujemy

  • Wynagrodzenie do negocjacji. Proponowane wynagrodzenia: 12 000 – 15 000 zł brutto.
  • Przyjmujemy propozycji zarobków od Państwa.
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin. Pełny pakiet bonusów.
  • Wsparcie doświadczonych programistów i architektów oprogramowania.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy WORKSOL działa w branży międzynarodowego i krajoweg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych