Specjalista ds. Industrializacji, umowa o pracę, Piaseczno

Adecco Poland Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Piaseczno

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • Zarządzanie maszynami, narzędzia i budynkami
  • Kalibracja i okresowe przeglądy narzędzi i maszyn
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Projektowanie linii produkcyjnej
  • Wprowadzanie i pozyskiwanie danych z programu ERP
  • Pomoc innym działom w rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Udział w spotkaniach odbywających się w języku angielskim
  • Projektowanie i zamawianie przyrządów, narzędzie usprawniających proces produkcyjny

Kogo poszukujemy?

  • Absolwenta Uczelni Wyższej na kierunku Budowa Maszyn/Automatyka/Zarządzanie Produkcją/Inżynieria Procesowa
  • Osoby ze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie doświadczenie jako Inżynier/Mechanik/Pracownik Utrzymania Ruchu/Technolog/Pracownik Utrzymania Inżynierii Procesu
  • Mile widziane znajomość programu AUTOCAD
  • Osoby sumiennej, odpowiedzialnej za powierzone zadania

Co możemy zaoferować?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 lub 8-16
  • Zapewnione płatne szkolenie wstępne
  • Możliwość rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie z sektora modernizacji transportowej,
  • Ścieżkę kariery w firmie, możliwość zmiany stanowiska, awansu
  • Miejsce pracy: Piaseczno

Daj się poznać, czekamy na Twoje CV!

Numer referencyjny: MA/10/12/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.