Specjalista ds. zakupów

ELEKTRO MED

NIEPOŁOMICE, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Utrzymywanie stałego kontaktu z kontrahentami zagranicznymi w tym prowadzenie negocjacji handlowych, koordynowanie realizacji zamówień, reklamacji itp.
  • Organizowanie transportów krajowych i zagranicznych
  • Przygotowanie dokumentacji importowej
  • Wystawianie dokumentów magazynowych
  • Składanie zleceń transportowych.
  • Wprowadzanie i modyfikowanie danych logistycznych w systemie.

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości pakietu MS Office
  • wysoko rozwiniętych zdolności komunikacyjnych
  • sumienności i odpowiedzialnego podejścia do obowiązków pracowniczych
  • znajomość języka angielskiego – na poziomie dobrym w mowie i piśmie

Osobie, która zajmie powyższe stanowisko oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną i ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • odpowiedzialne stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowego
  • Prywatna opiekę medyczną

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z kandydatami, których profil zawodowy odpowiada warunkom ogłoszenia.

Prezentacja firmy

Nasza firma działa już od ponad 18 lat,

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Zakupy / Zaopatrzenie