Specjalista ds. importu i zakupów

UNIFET Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na w/w stanowisku odpowiedzialna będzie za:
• zakupy towarów i usług z kraju i z zagranicy;
• wyszukiwanie nowych dostawców;
• prowadzenie dokumentacji zakupowej;
• tłumaczenia z języka angielskiego ;
• bieżąca współpraca z dostawcami usług, realizacja zakupów bieżących;
• przygotowanie i edycję dokumentów w MS Office, Windows, Symfonia

Wymagania

Od kandydatów / kandydatek oczekujemy:
• preferowane wykształcenie średnie/wyższe;
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie( mile widziana znajomość języka niemieckiego);
• znajomość oprogramowania pakietu MS Office ( mile widziana znajomość programu Symfonia);
• doświadczenie w pracy z dostawcami w dziale zakupy ;
• bardzo dobra organizacja pracy, staranność i konsekwencja w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych;
• prawo jazdy kat. B. z kilkuletnią praktyką.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą produkującą i dystrybuującą wysokiej jakości tłuszcze roś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca Obsługa klienta, Praca Zakupy / Zaopatrzenie